O centrum nurkowym Diamond Red Sea

Centrum nurkowe Diamond Red Sea powstało w 1996 roku z istniejących uprzednio centrów nurkowych w Hurghadzie. Stawiamy na bezpieczeństwo naszych nurków, dbając o środowisko i gwarantując jednocześnie wspaniałą zabawę oraz niesamowite nurkowania. Naszym priorytetem jest dzielenie się pasją do nurkowania z tysiącami innych nurków z całego świata. Jesteśmy otwarci na nowych klientów i elastyczni w dopasowaniu miejsc na których będziemy nurkować do potrzeb zainteresowanych. Niezależnie od tego, czy masz ochotę na krótki, jednodniowy wypad na snurkowanie czy nurkowanie, czy na długi rejs, który zapadnie ci w pamięć, jesteśmy do dyspozycji.

Cała załoga Diamond Red Sea Divers pragnie ciepło powitać cię i zapewnić ekscytujące wrażenia z podwodnego świata na najpiękniejszych rafach i wrakach. W naszej ofercie znajdziecie kursy nurkowe PADI, oraz codzienne wyprawy na nurkowanie. Naucz się nurkować z Diamond Red Sea!

Jeśli szukasz czegoś naprawdę specjalnego i dopasowanego do twoich potrzeb, by spędzić wspaniałe wakacje w Hurghadzie, jesteśmy do Twojej dyspozycji.