Kursy nurkowania w Hurghadzie to świetna okazja dla osób lubiących nurkowanie, aby uzyskać certyfikaty PADI, które są szanowane na całym świecie. Dlaczego warto wybrać Hurghadę i centrum nurkowe Diamond Red Sea na zrobienie certyfikatu? Bo nasi instruktorzy to osoby pełne pasji, które doskonale potrafią przekazać zarówno swoją wiedzę, jak i podzielić się nurkowym doświadczeniem. Nurkując w ciepłych wodach, w pobliżu raf, oglądając niesamowite okazy pod wodą w ciągu kilkudniowych wakacji w Hurghadzie możesz zostać certyfikowanym nurkiem.

open-water-diving-course

Kurs PADI Open Water Diver Course (OWD)

Pierwszym krokiem dla każdego, kto chce spróbować nurkowania, jest kurs Open Water Diver (OWD). Obejmuje trzy elementy: szkolenie teoretyczne z testami po każdym temacie, 5 nurkowań w basenie i 4 nurkowania w wodach otwartych.

Kurs PADI Bubblemaker

Program bubblemaker PADI pozwala dzieciom poznać podwodny świat. Pod ścisłym nadzorem dzieci pływają z butlą w zamkniętych zbiornikach do maksymalnej głębokości 2 metrów.

Kurs PADI Seal Team

Program PADI Seal Team to ekscytujące podwodne wypełnienie aktywności w świecie nurkowania. Program Padi Seal Team daje dzieciom możliwość pływania pod wodą i przeżywania przygód, odkryć i emocji.

 

Kurs Discover Scuba Diving

Discover Scuba Diving to bardzo prosty, a jednocześnie bardzo ekscytujący i interesujący program, który otwiera dla Ciebie świat nurkowania. Ten program to wstępny program szkolenia nurkowania przeznaczony dla osób, które chcą wypróbować nurkowanie.