Codzienne nurkowanie w Hurghadzie

Hurghada od dawna jest uznawana za jedno z najpiękniejszych miejsc na świecie do nurkowania, a dzięki całorocznemu promieniowaniu słońca i ciepłej krystalicznie czystej wodzie jest to idealne miejsce na wakacje dla nurków i osób nienurkujących. Jeśli masz certyfikat nurkowy to nurkowanie jest dla Ciebie! Zarezerwuj już teraz jeden lub kilka dni na nurkowanie a wraz z Diamond Red Sea będziesz mógł doświadczyć podwodnego świata Morza Czerwonego! Codziennie pływamy na inne rafy koralowe, więc korzystając z kilku dni nurkowych będziesz mógł zobaczyć różnorodne miejsca i gatunki.

Nurkowanie dla początkujących (Hurghada)

Jeśli nigdy wcześniej nie nurkowałeś a chciałbyś spróbować, nic nie stoi na przeszkodzie! Wystarczy wybrać się na nurkowanie dla początkujących tzw nurkowanie intro z Diamond Red Sea. Nasi instruktorzy z przyjemnością wprowadzą cię w świat nurkowania Dlaczego warto wybrać Hurghadę i nasze centrum na pierwsze nurkowanie? Bo zarażamy naszą pasją i miłością do podwodnego świata! Nasi instruktorzy są niezwykle cierpliwi, a ich zamiłowanie do nurkowania udziela się innym. Bardzo wielu z naszych turystów już po pierwszym nurkowaniu złapało bakcyla i wracało na kursy nurkowe.

Nocne nurkowanie w Hurghadzie

Nocne życie może nabrać zupełnie nowego znaczenia z nurkowaniem nocą. Skrzydlice polujące nocą, hiszpańskie tancerki, ośmiornice, mureny to tylko część z okazów, które będziesz miał okazję zobaczyć nurkując nocą w Hurghadzie. Pod osłoną ciemności życie na rafach koralowych ciągle się toczy. Wielu podwodnych drapieżników poluje właśnie nocą.

Nurkowanie wrakowe z Hurghady

Wraki mają swój urok. Poza zdobyciem nowego doświadczenia, będziesz miał okazję poznać historię zatopionego statku i zrobić niesamowite zdjęcia. Jeśli chcesz zanurkować na słynnych wrakach Abu Nuhas, El Mina,  Thistlegorm lub Salem Express, możemy zorganizować te zajęcia za dodatkową opłatą w pakiecie nurkowym.