[smartslider3 slider=3]

Diamond Red Sea – Nurkowanie w Hurghadzie

Niezależnie od tego czy jeszcze nigdy nie nurkowałeś czy jesteś już doświadczonym nurkiem znajdziesz w naszej ofercie nurkowania dla siebie! Najpiękniejsze rafy, egzotyczne ryby, wspaniała atmosfera na statku, doświadczona załoga i na pierwszym planie dbanie o Twoje bezpieczeństwo!

Kursy nurkowania w Hurghadzie

Czy próbowałeś wcześniej nurkować i po prostu zakochałeś się w tej aktywności? Diamond Red Sea Diving School oferuje różnorodne kursy nurkowania, które pozwolą ci cieszyć się nowym hobby. Istnieją kursy dla wszystkich, tych, którzy dopiero rozpoczynają przygodę z nurkowaniem i dla tych, którzy szukają bardziej zaawansowanych nurkowań. Przejrzyj naszą ofertę kursów nurkowania i znajdź tę, która odpowiada Twoim potrzebom.

diving-hurghada-nemo

Codzienne nurkowania w Hurghadzie

Hurghada to jedno z najpopularniejszych miejsc na świecie dla nurków. Nurkowanie z Diamond Divers Red Sea oferują niesamowite nurkowania obok koralowców, gdzie można zobaczyć lwią rybę, murenę, delfiny, żółwie itp., nurkowanie wrakowe i nurkowanie nocne. Z Diamond Red Sea Divers możesz zarezerwować nurkowanie niezależnie od tego, czy jesteś już nurkiem, czy będzie to twój pierwszy raz pod wodą.

 

Dlaczego wybrać nurkowanie z Diamond Red Sea

A

Bezpiecznie

Diamond Red Sea na pierwszym miejscu stawia Twoje bezpieczeństwo

B

W przyjemnej atmosferze

Członkowie naszej załogi to naprawdę fajni ludzie. Uśmiechnięci, chętni do pomocy i łatwo nawiązujący kontakty

T

Z pasją

Kochamy to co robimy, i z całą przyjemnością sprawimy, że Ty też zakochasz się w nurkowaniu i podwodnym świecie

Nasza galeria

Zadowoleni klienci o nas

[testimonial_view id=”1″]